KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264284
nr 1526 4284
Alvar Hård
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, "Lyckan". Signerad a tergo. Olja på duk, 50x70cm, yttermått inklusive ram: 58x77 cm
Alvar Hård, född 1918, Torsåker, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:40:52
5/3 17:35:11
500 kr
6/3 19:35:52